بانک های منطقه یورو در حال کار بر روی بدهی های بزرگ هستند: Draghi

بانک های منطقه یورو در حال کار بر روی بدهی های بزرگ هستند: Draghi

اخبار اقتصادی

تلکس ایران

© رویترز. فایرفاکس: ماریو دراچی، رئیس بانک مرکزی اروپا، در یک کنفرانس خبری در مقر فرانسوی فرانکفورت سخنرانی می کند© رویترز. فایرفاکس: ماریو دراچی، رئیس بانک مرکزی اروپا، در یک کنفرانس خبری در مقر فرانسوی فرانکفورت سخنرانی می کند

فرانکفورت (رویترز): بانک های منطقه یورو نیاز به افزایش بدهی های بیشتر خود دارند تا باعث افزایش وام دهی و بهبود سودآوری شوند تا خود را جذاب تر کنند، ماریو دراگی، رئیس بانک مرکزی اروپا، روز سه شنبه گفت.

Draghi در یک کنفرانس در پاریس گفت: “بانک هایی با سطوح بالای دارایی های میراث … وام خود را پایین نگه داشته اند، زیرا توانایی آنها برای سرمایه گذاری محدود است.” “به طور مشابه، سودآوری پایین و عدم اطمینان در مورد ارزیابی دارایی های میراث درخواست تجدیدنظر M & A مرزی را کاهش می دهد.”

کاهش وام های غیرفعال شده یکی از اولویت های اصلی بانک مرکزی اروپا بوده و وام های فروخته شده حدود یک سوم از اوج خود را در حدود 1 تریلیون یورو کاهش یافته است، اما همچنان به میزان قابل توجهی بالاتر از ایالات متحده است

Fusion Media would like to remind you that the data contained in this website is not necessarily real-time nor accurate. سلب مسئولیت: Fusion Media می خواهد به شما یادآوری کند که اطلاعات موجود در این وب سایت لزوما زمان واقعی و دقیق نیست. تمام CFD ها (سهام، شاخص ها، آینده) و قیمت های فارکس توسط مبادلات ارائه نمی شوند بلکه به وسیله سازندگان بازار ارائه می شود و بنابراین قیمت ها ممکن است دقیق نباشد و ممکن است با قیمت واقعی واقعی تفاوت داشته باشد، به این معنی که قیمت ها نشان دهنده و برای مقاصد تجاری مناسب نیستند. بنابراین Fusion Media هیچ مسئولیتی در قبال هرگونه زیان تجاری که ممکن است در اثر استفاده از این داده ها ایجاد شود، مسئولیتی نخواهد داشت.

فیوژن رسانه یا هر کسی که در ارتباط با فیوژن رسانه شرکت می کند هیچ گونه مسئولیتی در قبال از دست دادن یا آسیب رساندن به عنوان نتیجه اطمینان از اطلاعات، از جمله داده ها، نقل قول ها، نمودار ها و سیگنال های خرید / فروش موجود در این وب سایت را نمی پذیرد. لطفا در مورد خطرات و هزینه های مربوط به تجارت در بازارهای مالی کاملا مطلع شوید، این یکی از خطرناک ترین فرم های سرمایه گذاری ممکن است.

اخبار داغ

اخبار ایران

خبر

اخبار

اخبار روز

اخبار جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لورم ایپسوم یا طرح‌ نما به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود.